Stránka sa načítava...
  1. Domovská stránka /
  2. S čím pomôžeme? /
  3. Dôchodková kalkulačka

Zaujíma ťa, aký dôchodok dostaneš?

Toto je naša dôchodková kalkulačka. Zdá sa ti, že nuda? Omyl! Hoci si si na penziu ešte nič nenasporil/a, ukáže ti, ako by mohol vyzerať. Môžeš si vybrať jeden, alebo kombináciu fondov. Čím väčšia bude investícia v jednom z našich negarantovaných fondov, tým vyšší je aj predpoklad väčšieho výnosu. To dáva zmysel, však? A teraz si u nás vyklikaj budúcnosť.

Vypočítaj si zhodnotenie úspor vo fondoch 365.life

rokov
Môžeš si zvoliť jeden fond alebo kombináciu dvoch. Ak si zvolíš kombináciu, jeden z týchto fondov musí byť vždy 365.life dlhopisový garantovaný fond.
365.life dlhopisový garantovaný d.f.
1 % 99 %
%
365.life akciový negarantovaný d.f.
1 % 99 %
%
Suma na vašom dôchodkovom účte po dosiahnutí 62 rokov
€ 355,454

Výpočet zhodnotenia má informatívny charakter, očakávaná výkonnosť je konzervatívnym odhadom strednej hodnoty výkonnosti pre nasledujúcich 12 mesiacov.

Uvedený výpočet zhodnotenia sa vzťahuje na sporenie v jednom dôchodkovom fonde do dosiahnutia 52 roku života sporiteľa. Od 52. roku života sa majetok sporiteľa zo zákona presúva do Dlhopisového garantovaného fondu, čo nie je zohľadnené v uvedenom výpočte.

Chceš si sporiť? Nečudujeme sa

Nie je na čo čakať. Druhý pilier si u nás založíš online – kedykoľvek vyplň online zmluvu, alebo príď osobne na niektoré z našich kontaktných miest - na ktorúkoľvek pobočku 365.bank alebo pobočku Poštovej banky na pošte.