Stránka sa načítava...

Chceš si sporiť v 365.life? Poďme na to!

Ako ľudská bytosť máš právo vybrať si a meniť dôchodkové správcovské spoločnosti tak, ako to vyhovuje tebe. Je to super jednoduché a so všetkým ti poradíme. Ale k veci.

V prvom rade si urob výlet do Sociálnej poisťovne a požiadaj o vystavenie akceptačného listu (potvrdenie potrebné na prestup). Malá prechádzka ti len prospeje. 

 

Ak potrebuješ viac informácií, sme tu pre teba. Napíš nám alebo zavolaj. K dispozícii sme ti aj na pobočkách 365.bank, tak príď na návštevu a vysvetlíme ti detailný postup prestupu.

Pozývame ťa na kávu

Keď to budeš mať vybavené, zastav sa v ktorejkoľvek pobočke 365.bank aj s  originálom akceptačného listu, kde spolu podpíšeme zmluvu. Hotovo! Od tohto momentu môžeš sledovať, koľko peňazí si budeš môcť užiť na dôchodku.

Tvoja 365.life

Preklikaj sa najdôležitejšími informáciami. Vysvetlíme ti, z čoho pozostáva naša ponuka, kto sme aj ako si môžeš na dôchodok sporiť online. Stačí pár klikov a budeš vedieť viac.

Chceš si sporiť? Nečudujeme sa

Nie je na čo čakať. Druhý pilier si u nás založíš online – kedykoľvek vyplň online zmluvu, alebo príď osobne na ktorúkoľvek pobočku 365.bank.