Stránka sa načítava...

Najčastejšie otázky o druhom pilieri

Nie som v II. pilieri

Že žiť sa má v prítomnom okamihu a budúcnosť sa predsa nedá ovplyvniť? Nie tak úplne, aspoň keď ide o peniaze. Čo si začneš odkladať na dôchodok dnes, o pár rokov ako by si našla/našiel. Tvoja budúcnosť je v tvojich rukách, ehm, v druhom pilieri.

Ako vstúpiť

Vyber si fond a sleduj, ako tvoje peniaze pracujú. Pomôžu ti v tom naši odborníci. Začať môžeš hneď. Navštív našu pobočku alebo nám brnkni, ak si nie si istý.

Zisti viac

Ako vybrať fond

Vybrať si spôsob svojej investície je kľúčová vec, ak chceš dosiahnuť efektivitu v investovaní. No nemaj stres, stojíme pri tebe a poradíme ti.

Zisti viac

Dôchodková kalkulačka

Keď klikneš nižšie, zistíš ako sa časom stať investičným guru. Chce to správne ciele, rozhodnutia a spoľahlivého investičného partnera. Hlásime sa!

Zisti viac

Som študent

Máš po ruke slušný kapitál? Rozhoď ho do fondov a už len sleduj, ako tvoje peniaze pracujú. Ak si však chceš zaviesť svoj investičný rituál, postačí ti 20 eur a môžeš začať.

Zisti viac

Som v II. pilieri

Je skvelé, že si zodpovedný/á a už teraz myslíš na svoju budúcnosť. Zhrnuli sme pre teba najčastejšie otázky, ktoré zaujímajú našich sporiteľov.

Ako prestúpiť do 365.life

Ako ľudská bytosť máš právo vybrať si a meniť dôchodkové správcovské spoločnosti tak, ako to vyhovuje tebe. Je to super jednoduché a so všetkým ti poradíme. Ale k veci.

Zisti viac

Správa II. piliera a výkonnosť fondov

Aby si si na svoj dôchodok nasporil/a čo najviac, môžeš si platiť dobrovoľné príspevky.

Zisti viac

Životné zmeny

Zmena je život a my to plne rešpektujeme, dokonca v mnohých prípadoch aj odporúčame. Čo ťa robiť v prípade zmeny zamestnania či odchodu na materskú?

Zisti viac

Vyplácanie dôchodku

Najkrajšia časť zo sporenia prichádza teraz. Všetko o tom, ako sa dostaneš k svojim úsporám, sme zhrnuli tu.

Zisti viac