Stránka sa načítava...

S čím pomôžeme?

Nie som v II. pilieri

Dvacka nie je tak veľa na to, aby si si o pár rokov mohol spokojne odfukovať s dobrým finančným zabezpečením na účte. Zhodnocovať svoje peniaze môžeš s nami hneď teraz a nevadí, ak bude tvoj štart pomalý. Spoznaj s nami svet investícií krok po kroku.

Ako vstúpiť

Vyber si fond a sleduj, ako tvoje peniaze pracujú. Pomôžu ti v tom naši odborníci. Začať môžeš hneď online alebo navštív našu pobočku, pokojne nám však brnkni, ak si nie si istý.

Zisti viac

Ako vybrať fond

Vybrať si spôsob svojej investície je kľúčová vec, ak chceš dosiahnuť efektivitu v investovaní. No nemaj stres, stojíme pri tebe a poradíme ti.

Zisti viac

Dôchodková kalkulačka

Keď klikneš nižšie, zistíš ako sa časom stať investičným guru. Chce to správne ciele, rozhodnutia a spoľahlivého investičného partnera. Hlásime sa!

Zisti viac

Som študent

Máš po ruke slušný kapitál? Rozhoď ho do fondov a už len sleduj, ako tvoje peniaze pracujú. Ak si však chceš zaviesť svoj investičný rituál, postačí ti 20 eur a môžeš začať.

Zisti viac

Som v II. pilieri

Chytá ťa investičný kŕč? Nezúfaj. Aj v prípade menších turbulencií sme pripravení riešiť tvoje obavy a požiadavky. Pomôžeme ti včas a správne reagovať na každú situáciu. Ako sa hovorí, flexibilite sa medze nekladú. Či ako?

Ako prestúpiť do 365.life

Ekonomický cyklus je prirodzený rovnako ako ten životný. Raz sú investície hore, raz nižšie. V prípade krízy sme tu však pre teba a ideme, riešime.

Zisti viac

Ako zmeniť údaje

Investovanie je o dosahovaní cieľov. Ak máš pocit, že si ich dosiahol, môžeš uvažovať nad výberom. Drž sa však investičného horizontu fondu a jeho stratégie.

Zisti viac

Ako sa darí fondom

Zmena je život a my to plne rešpektujeme, dokonca v mnohých prípadoch aj odporúčame. Príď nás však v takomto prípade pozrieť na centrálu. A dones pokojne aj koláče

Zisti viac

Čo robiť pri výkyvoch fondov

Väčšinu svojich údajov u nás môžeš zmeniť pohodlne online. Niektoré citlivejšie informácie však potrebujeme vyriešiť spoločne na pobočke. Pozri sa, čo a ako u nás vybavíš.

Zisti viac